خانه / اخبار تصویری / اطلاعیه اخذ درس بصورت معرفی به استاد در تابستان ۹۷

اطلاعیه اخذ درس بصورت معرفی به استاد در تابستان ۹۷

مطابق مصوبه شورای آموزشی موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی خوزستان در خصوص درس معرفی به استاد در نیمسال تابستان مصوب شد از ۹۷/۴/۲۷ لغایت ۹۷/۴/۳۱ زمان ثبت‌نام دانشجویان در نظر گرفته شود. دانشجوی موظفند صرفا دربازه اعلام شده به گروه آموزشی خود مراجعه و مراحل قانونی این مصوبه را تکمیل نمایند. شایان ذکر است آزمون هماهنگ معرفی به استاد کلیه دروس نیز در روز شنبه ۹۷/۶/۱۷  ساعت ۱۱ صبح برگزار خواهد شد. محل برگزاری آزمون متعاقبا اعلام خواهد شد. عواقب عدم پیروی از این مصوبه بر عهده دانشجوی محترم می باشد. جهت یادآوری شرایط لازم برای درس بصورت معرفی به استاد برگرفته از آیین نامه آموزشی دوره کاردانی و کارشناسی ارائه شده است:


ماده ۸- درصورتی‌که دانشجو در آخرین نیمسال تحصیلی برای دانش‌آموختگی حداکثر دو درس نظری داشته باشد، با تائید گروه آموزشی و با رعایت سقف واحدهای آن نیمسال (موضوع تبصره‌های ۲ و ۳ ماده ۷) می­تواند دروس را به‌صورت معرفی به استاد در آن نیمسال یا دوره تابستان بگذراند.

تبصره: چنانچه دانشجویی قبلاً یک درس عملی- نظری را اخذ ولی نمره قبولی کسب نکند اما دوره عملی درس فوق را گذرانده باشد، می­تواند با رعایت مفاد این ماده، بخش نظری آن درس را به‌صورت معرفی به مدرس اخذ نماید.


 

درباره ی نوید سیاه پلو

مطلب پیشنهادی

برنامه زمانبندی حذف و اضافه و انتخاب واحد با تاخیر نیمسال دوم