خانه / اخبار تصویری / اطلاعیه شماره ۱ -ویژه پذیرفته شدگان روانشناسی و حسابداری

اطلاعیه شماره ۱ -ویژه پذیرفته شدگان روانشناسی و حسابداری

پذیرفته شده گرامی سلام، ضمن تبریک قبولی شما در موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی خوزستان، بدین وسیله به اطلاع می رساند جهت ثبت نام آنلاین و اخذ شماره دانشجویی از ۹۹/۸/۱۱  لغایت ۹۹/۸/۱۲ به آدرسhttp://sad.mjdkh.ac.ir/  بخش «ثبت نام دانشجویان جدید الورود» مراجعه نمایید. پس از گذراندن مرحله اول ثبت نام، حداکثر تا ۲۴ ساعت (البته تلاشمان این است که بلافاصله بعد از ثبت اولیه اطلاعات، اطلاعات بررسی و تائید شوند) بعد اطلاعات وارد شده شما توسط همکاران آموزش بررسی و تائید می شود. پس از آن می توانید با پرداخت شهریه ثابت شماره دانشجویی اخذ نمایید.

توجه :  ضمنا انتخاب واحد ترم اول و برنامه درسی دانشجویان توسط موسسه انجام خواهد گرفت و دانشجویان لازم است بطور مداوم با یوزر و پسوردی که بعد از اخذ شماره دانشجویی در اختیار ایشان قرار می گیرد، بطور مداوم پروفایل دانشجویی خود را در آدرس http://sad.mjdkh.ac.ir/ چک نمایند.

لطفا در اولین فرصت به عضویت کانال اطلاع رسانی گروه آموزشی خود در واتساپ در آیید. در صورت هرگونه سئوال با شماره ۳۳۳۴۵۳۷۲ شماره داخلی ۲۱۶ (خانم سلحشور، مسئول انفورماتیک آموزش) مورد نظر تماس حاصل نمائید.

مدارک موردنیاز جهت ثبت نام (وضوح تصویر متناسب و فرمت jpg و حجم حداکثر ۱۰۰ کیلو بایت)

  • اصل یا گواهی موقت مدرک دیپلم (دیپلم نظام جدید معروف به ۶-۳-۳ و یا دیپلم فنی حرفه ای شاخه کار و دانش)
  • صفحات اول و دوم شناسنامه (به صورت صفحات مجزا)
  • کارت ملی
  • ریز نمرات دیپلم (مهردار و عکسدار)

ضمنا آندسته از دانشجویان ورودی ۹۹ که فرآیند ثبت نام آنلاین را تکمیل نموده و شماره دانشجویی خود را دریافت کرده اند می رساند در خصوص تحویل حضوری اصل مدارک، کارشناس گروه آموزشی از طریق ارسال پیامک و یا تماس تلفنی، برنامه زمانبندی تحویل مدارک را بشما اعلام می نماید. تا آن زمان فهرست مدارکی که لازم است حضوری تحویل شود، بشرح زیر آماده نمایید:

توجه » از کلیه مدارک زیر لازم است ۳ سری کپی نیز همراه داشته باشید.

شروع کلاس ها از ۹۹/۸/۱۷ برنامه ریزی شده و همه کلاسها بصورت مجازی برگزار خواهد شد.