خانه / اخبار تصویری / اسامی پذیرفته شدگان مشروط کارشناسی پیوسته- بهمن ۹۷
  • اطلاعیه سازمان سنجش

اسامی پذیرفته شدگان مشروط کارشناسی پیوسته- بهمن ۹۷

بدین وسیله فهرست اسامی پذیرفته شدگان مشروط در مرحله تکمیل ظرفیت بهمن ۹۷ صرفا براساس سوابق تحصیلی در ادامه آمده است. کلیه دانشجویان باید در ادامه اقدامات زیر را انجام دهند:

  1. مراجعه به گروه آموزشی مربوطه با دریافت برنامه کلاسی (این برنامه از طریق کانالهای مجازی اطلاع رسانی گروه و معاونت تحصیلات تکمیلی نیز قابل دسترس است)
  2. تکمیل فرم تعهد پذیرش ثبت نام بصورت مشروط (لینک دانلود در ذیل این اطلاعیه آمده است)
  3. مراجعه به امور مالی موسسه مستقر در اطاق ۱۰۱ (ساختمان شماره ۱ طبقه همکف) جهت واریز هزینه پیش ثبت نام (رشته های فنی و مهندسی : ۷٫۸۶۰٫۰۰۰ ریال و رشته های علوم انسانی : ۶٫۲۴۰٫۰۰۰). دقت شود این مبلغ مرتبط با شهریه ثابت بوده و هزینه شهریه متغیر با توجه به تعداد واحد های ارائه شده اخذ خواهد شد.
  4. حضور در کلاس درس طبق برنامه درسی.

  بدیهی است ثبت نام ایشان بصورت مشروط بوده و پذیرش قطعی منوط به دریافت لیست نهایی پذیرفته شدگان از طرف سازمان سنجش است. در این خصوص منتظر اطلاعیه های بعدی از طرف سازمان سنجش کشور باشید.

نام نام خانوادگی رشته
۱ علی طیبی مهندسی معماری
۲ غزال رشیدی مهندسی معماری
۳ نیلوفر فرشیدی مهندسی معماری
۴ امیرحسین دشت بزرگ مهندسی معماری
۵ مهسا موسوی مهندسی معماری
۶ محمد رحیمی خواه مهندسی معماری
۷ داود احتشام زاده مهندسی معماری
۸ رضا زکی مهندسی معماری
نام نام خانوادگی رشته
۱ آراد جهان پور مهندسی کامپیوتر
۲ محمد یارعلی مهندسی کامپیوتر
۳ سیده فاطمه زرگرمرادی مهندسی کامپیوتر
۴ غزال شریفی فرد مهندسی کامپیوتر
۵ فاطمه الماسیان مهندسی کامپیوتر
۶ اله دینی فرهاد مهندسی کامپیوتر
۷ زهرا کجبافیان مهندسی کامپیوتر
۸ مزرعه فرد محمدمهدی مهندسی کامپیوتر
۹ فاطمه مکوندی مهندسی کامپیوتر
۱۰ فهیمه الهائی سحر مهندسی کامپیوتر
۱۱ محمدامین پاک سیرت مهندسی کامپیوتر
۱۲ محمدانور حمیداوی زاده مهندسی کامپیوتر
۱۳ هانیه اسکندری مهندسی کامپیوتر
۱۴ مهدی قنبری مهندسی کامپیوتر
۱۵ سجاد شادمهر مهندسی کامپیوتر
۱۶ پگاه بهروزی مهندسی کامپیوتر
۱۷ محمد جلیزی مهندسی کامپیوتر
نام نام خانوادگی رشته
۱ مینا پیربابا زبان و ادبیات انگلیسی
۲ سپیده ریس زاده زبان و ادبیات انگلیسی
۳ مریم شیرزاد زبان و ادبیات انگلیسی
۴ خورشیدسوار متین زبان و ادبیات انگلیسی
۵ خوشبخت محمد زبان و ادبیات انگلیسی
۶ خواجه فاطمه زبان و ادبیات انگلیسی
۷ خادم سادات شوشتری تارا زبان و ادبیات انگلیسی
۸ فرهادی مهرناز زبان و ادبیات انگلیسی
۹ ساجده حمزه مطوری زبان و ادبیات انگلیسی
۱۰ رضا فولادی زبان و ادبیات انگلیسی
۱۱ پیمان شاه محمدی زبان و ادبیات انگلیسی
۱۲ سارا عطائی کچویی زبان و ادبیات انگلیسی
۱۳ مهرداد طالب زبان و ادبیات انگلیسی
۱۴ نگین فرهادی زبان و ادبیات انگلیسی
۱۵ ابوالفضل رضائی میرقائد زبان و ادبیات انگلیسی
۱۶ مریم چیت ساز زبان و ادبیات انگلیسی
۱۷ اهورا چهرازی زبان و ادبیات انگلیسی
۱۸ جمیله یخه پاک زبان و ادبیات انگلیسی
۱۹ مهتاب سیاه پوری زبان و ادبیات انگلیسی
۲۰ اسما اسماعیلی زبان و ادبیات انگلیسی
۲۱ محمدامین سعیدی زبان و ادبیات انگلیسی
۲۲ شیوا شریعت نژاد زبان و ادبیات انگلیسی
۲۳ الهه شیرازی زبان و ادبیات انگلیسی
۲۴ ماجده ساکی زبان و ادبیات انگلیسی
۲۵ مرضیه همایونی زبان و ادبیات انگلیسی
نام نام خانوادگی رشته
۱ محمد کردزنگنه مدیریت بازرگانی
۲ مائده القاصی مدیریت بازرگانی
۳ مبینا میرزایی مدیریت بازرگانی
۴ سواری فاطمه مدیریت بازرگانی
۵ محمدجواد عذار مدیریت بازرگانی
۶ امین منصوری زاده مدیریت بازرگانی
۷ الناز گرجیان مدیریت بازرگانی
۸ علی غلام نژاد مدیریت بازرگانی
۹ سیدآرمین قریشی مدیریت بازرگانی
۱۰ یاسین آیت مدیریت بازرگانی
۱۱ سپیده هدایت نیا مدیریت بازرگانی
۱۲ حسین کردعزیزپورمحمدی مدیریت بازرگانی
۱۳ زهرا صخراوی مدیریت بازرگانی
۱۴ نسرین صالحی مدیریت بازرگانی
نام نام خانوادگی رشته
۱ بشیر عبدالخانی مدیریت صنعتی
۲ میلاد موسوی شوار مدیریت صنعتی
نام نام خانوادگی رشته
۱ آناهیتا مددی معماری داخلی
۲ غزال حمید معماری داخلی
۳ جهان بین پگاه معماری داخلی
۴ آیه السادات حسینی شفائی معماری داخلی
۵ شهرزاد شمخانی معماری داخلی
۶ عندلیب دزفولی یاسمن معماری داخلی
۷ ارسلان رومیانی زاده معماری داخلی
۸ فاطمه برشدی معماری داخلی
۹ سارا مکوندی معماری داخلی
۱۰ فرنوش قلمی معماری داخلی
۱۱ ساجده شریفی معماری داخلی
نام نام خانوادگی رشته
۱ محمد امین ماشرفی مهندسی برق
۲ مهدی قاسمی برآفتابی مهندسی برق
۳ سارا جرفی مهندسی برق
۴ مهدی کنانی مهندسی برق
۵ محمدامین عبدالخانی مهندسی برق
۶ محمدجواد رئیسی زاده مهندسی برق
۷ میکائیل کرمی مکوند مهندسی برق
۸ علی سنگ برموگهی مهندسی برق
۹ فاطمه سواعدی مهندسی برق
۱۰ پوریا توان فر مهندسی برق
۱۱ سینا رشتی مهندسی برق
نام نام خانوادگی رشته
۱ یاسمن سیاه پلو مهندسی عمران
۲ علی احیاالدین سحرخیز مهندسی عمران
۳ احسان مقدم مهندسی عمران
۴ مریم زلقی مهندسی عمران
۵ علی کیانی مهندسی عمران
۶ مرادی برزگرزاده محمد مهندسی عمران
۷ محمدامین باغبانی مهندسی عمران
۸ علی احمدیان مهندسی عمران
۹ حسین کرمانی مهندسی عمران
۱۰ عباس دغلاوی جاسمی مهندسی عمران
۱۱ مجتبی صالحی مهندسی عمران
۱۲ محمد امین افشارپور مهندسی عمران
۱۳ فراز امیری مهندسی عمران