خانه / اخبار تصویری / اطلاعیه شماره ۱ پذیرفته شدگان کارشناسی ناپیوسته ۱۳۹۹

اطلاعیه شماره ۱ پذیرفته شدگان کارشناسی ناپیوسته ۱۳۹۹

پذیرفته شدگان محترم

با سلام

بدینوسیله به اطلاع می رساند با توجه به اینکه در رشته های مختلف بجز رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر و مهندسی تکنولوژی برق (تکنولوژی الکترونیک، تکنولوژی قدرت و ICT)  پذیرش دانشجو به حد نصاب نرسیده است، لذا تصمیم گرفته شد تا دانشجویان در صورت تمایل بصورت آنلاین ثبت نام نموده و سپس تقاضای مهمانی و یا انتقال دائم خود را ارائه نمایند.

جهت ثبت نام آنلاین و اخذ شماره دانشجویی از ۱۳۹۹/۷/۲۸ لغایت ۱۳۹۹/۸/۷ به آدرسhttp://sad.mjdkh.ac.ir/  بخش «ثبت نام دانشجویان جدید الورود» مراجعه نمایید. پس از گذراندن مرحله اول ثبت نام، حداکثر تا ۲۴ ساعت (البته تلاشمان این است که بلافاصله بعد از ثبت اولیه اطلاعات، اطلاعات بررسی و تائید شوند) بعد اطلاعات وارد شده شما توسط همکاران آموزش بررسی و تائید می شود. پس از آن می توانید با پرداخت شهریه ثابت شماره دانشجویی اخذ نمایید.

توجه :  ضمنا انتخاب واحد ترم اول (برای آندسته از گرایشهایی که امکان برگزاری کلاس وجود دارد) و برنامه درسی دانشجویان توسط موسسه انجام خواهد گرفت و دانشجویان لازم است بطور مداوم با یوزر و پسوردی که بعد از اخذ شماره دانشجویی در اختیار ایشان قرار می گیرد، بطور مداوم پروفایل دانشجویی خود را در آدرس http://sad.mjdkh.ac.ir/ چک نمایند.

ضمنا در خصوص زمان رسمی آغاز کلاسها منتظر اطلاعیه ها مندرج در وبسایت موسسه باشید. لطفا در اولین فرصت به عضویت کانال اطلاع رسانی گروه آموزشی خود در واتساپ در آیید. در صورت هرگونه سئوال با شماره ۳۳۳۴۵۳۷۲ شماره داخلی ۲۱۶ (خانم سلحشور، مسئول انفورماتیک آموزش) مورد نظر تماس حاصل نمائید.

مدارک موردنیاز جهت ثبت نام (وضوح تصویر متناسب و فرمت jpg و حجم حداکثر ۱۰۰ کیلو بایت)

  • اصل یا گواهی موقت مدرک کاردانی 
  • صفحات اول و دوم شناسنامه (به صورت صفحات مجزا)
  • کارت ملی
  • ریز نمرات کاردانی (مهردار و عکسدار)
  • تکمیل و آپلود فرم ۷ – ویژه همه دانشجویان (برای دانلود کلیک نمایید)
  • برای دانشجویان پسر آپلود کردن تصویر برگ لغو معافیت تحصیلی بجای گواهی موقت یا دانشنامه و ریز نمرات کفایت می کند.